Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P2309

Prodavač/ka.

Volné pracovní místo: Praha 2Místo práce:Praha, Praha 2
Volné pracovní místo: Prodavač/ka. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodavač/ka. - Praha 2Plat:20 000,-
Kontaktní email na pozici: Prodavač/ka.Email:prace@ipouzdro.cz

Popis pracovní pozice:
Do prodejny mobilního příslušenství iPouzdro, Praha 2. Prodej zboží, výdej online objednávek, telefonická a
emailová komunikace se zákazníky, příjem zboží, udržení pořádku na prodejně. Požadujeme zkušenost s
prodejem, zájem o produkty Apple, aktivní a pozitivní přístup. Pracovní doba od 10 do 18hod. Mzda: 20tis/měs
čistého.

Požadujeme:
1. Přátelský přístup.
2. Odpovědnost a pozornost.
3. Znalost produktů Apple.
4. Dobrá znalost češtiny písmem.
5. Základní znalost angličtiny.
6. Dlouhodobá spolupráce.

Nabízíme:
1. Pracovní doba po-pá 10:00-18:00
2. Mzda: 20tis/měs čistého

Inzerent:
Ověřený uživatel Denis | Praha , Praha 2
Telefon: 773939210
Email: whitebirdsro@gmail.com