Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P1945

Lukrativní příjem v Ostravě a okolí přímo pro Vás.

Inzerát č: P1945 | Vloženo: 12.08.2017 | Poslední aktualizace: 13.08.2017 11:38:55
Volné pracovní místo: Moravskoslezský krajMísto práce:Moravskoslezský kraj
Volné pracovní místo: Lukrativní příjem v Ostravě a okolí přímo pro Vás. - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Lukrativní příjem v Ostravě a okolí přímo pro Vás. - Moravskoslezský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Lukrativní příjem v Ostravě a okolí přímo pro Vás.Email:info@healthbody.cz
Kontaktní telefon na pozici: Lukrativní příjem v Ostravě a okolí přímo pro Vás.Telefon:+420 774 666 689
Další údaje o pozici: Lukrativní příjem v Ostravě a okolí přímo pro Vás.Další údaje:Vera Schmid

Popis pracovní pozice:
Rozšiřuji služby v oblasti zdraví a krásy v Severomoravském kraji se silně expandujícím německým výrobcem.
Jestliže souzníte s touto oblastí, nebo máte li v této oblasti již zkušenosti, jste vítáni. Možnost postupu
do
manažérských pozic.

Požadujeme:
Komunikativnost
Zodpovědnost
Cílevědomost
Nadšení
Tvořivost
Minimálně středoškolské vzdělání

Nabízíme:
Skvělý tým spolupracovníků
Podpora + zaškolení
Kariérový vzestup
Osobní rozvoj
Vhodné pro maminky na mateřské.
Zajímavý výdělek pro zaměstnance ke svému zaměstnání.
Pro podnikatele, kteří hledají výzvy.
Pro Vás, jež jste nespokojeni s momentálním stavem a jste ovlivněni nedostatkem času.
Velmi atraktivní pro kosmetičky, maséry, kadeřnice jako doplňující lukrativní příjem.

Ověřený uživatel Vera Schmid | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: +420 774 666 689
Email: veraschmid02@gmail.com