Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P1670

Vedoucí prodejny Matějovo Pekářství BRNO Zelný trh

Pekárny Blansko- nabídka práce Vedoucí prodejny Matějovo Pekářství BRNO Zelný trhFirma:Pekárny Blansko
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Zelný trh, Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Vedoucí prodejny Matějovo Pekářství BRNO Zelný trh - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vedoucí prodejny Matějovo Pekářství BRNO Zelný trh - Brno - městoPlat:14 800,-
Kontaktní email na pozici: Vedoucí prodejny Matějovo Pekářství BRNO Zelný trhEmail:berkova@pekarnyblansko.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vedoucí prodejny Matějovo Pekářství BRNO Zelný trhTelefon:724776498
Další údaje o pozici: Vedoucí prodejny Matějovo Pekářství BRNO Zelný trhDalší údaje:724776440

Popis pracovní pozice:
- personální řízení prodejny
- řízení objednávek sortimentu pro prodej
- evidence veškeré dokumentace v pokladním systému
- kompletní dohled a vedení prodejny

Požadujeme:
- zkušenosti na vedoucí pozici minimálně 1 rok
- základní znalost práce na PC
- zkušenost s vedením týmu minimálně 3 zaměstnanců

Nabízíme:
- práci v moderním prostředí která vás bude bavit
- zázemí stabilní společnosti
- možnost kariérního růstu
- profesní mzdu od 14.800,- dle dohody
- stravenky 50,-
- příplatky za odpolední, proplácíme přesčasy
- zvýhodněné ceny na firemní sortiment

Inzerent:
Ověřený uživatel Aneta Berková | Šumperk , Zábřeh
Telefon: 724776498
Email: berkova@pekarnyblansko.cz