Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P1024

Prodavačka Matějovo pekařství Zelný Trh plný i zkrácený úvaz

Pekárny Blansko- nabídka práce Prodavačka Matějovo pekařství Zelný Trh plný i zkrácený úvazFirma:Pekárny Blansko
Volné pracovní místo: Jihomoravský krajMísto práce:Brno střed - Zelný trh, Jihomoravský kraj
Volné pracovní místo: Prodavačka Matějovo pekařství Zelný Trh plný i zkrácený úvaz - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodavačka Matějovo pekařství Zelný Trh plný i zkrácený úvaz - Jihomoravský krajPlat:15 000,-
Kontaktní email na pozici: Prodavačka Matějovo pekařství Zelný Trh plný i zkrácený úvazEmail:berkova@pekarnyblansko.cz
Kontaktní telefon na pozici: Prodavačka Matějovo pekařství Zelný Trh plný i zkrácený úvazTelefon:724776498
Další údaje o pozici: Prodavačka Matějovo pekařství Zelný Trh plný i zkrácený úvazDalší údaje:724776440

Popis pracovní pozice:
Pro naši novou pobočku přijmeme prodavačku na plný i zkrácený úvazek (7,5; 6 nebo 4 h). Nástup na ranní
směnu
mezi 5:30-6:00.

Otvírací doba prodejny bude od po-pá 7-19, so 8-13, ne zavřeno

Vaší náplní práce bude prodej nabízeného sortimentu a další práce spojené s provozem prodejny.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Požadujeme:
Požadujeme:
- zkušenosti s prodejem minimálně 1 rok
- zkušenosti s prací s počítačem (výhodou, zaškolíme)
- komunikativní
- pozitivní přístup k zákazníkovi

Nabízíme:
- práci v moderním prostředí která vás bude bavit
- zázemí stabilní společnosti
- možnost kariérního růstu
- profesní mzdu od 13.400,- + prémie 1.600,- (plný úvazek)
- stravenky 50,-
- příplatky za odpolední, proplácíme přesčasy
- zvýhodněné ceny na firemní sortiment

Inzerent:
Ověřený uživatel Aneta Berková | Šumperk , Zábřeh
Telefon: 724776498
Email: berkova@pekarnyblansko.cz