PERSONÁLNÍ REFERENT/KA POLOVIČNÍ ÚVAZEK Pardubice

V. Šimůnková Mark2 Corporation Czech- nabídka práce PERSONÁLNÍ REFERENT/KA POLOVIČNÍ ÚVAZEK PardubiceFirma:V. Šimůnková Mark2 Corporation Czech
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice, Pardubice
Volné pracovní místo: PERSONÁLNÍ REFERENT/KA POLOVIČNÍ ÚVAZEK Pardubice - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: PERSONÁLNÍ REFERENT/KA POLOVIČNÍ ÚVAZEK Pardubice - PardubicePlat:12500-15000 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: PERSONÁLNÍ REFERENT/KA POLOVIČNÍ ÚVAZEK PardubiceEmail:jobstore.cz@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: PERSONÁLNÍ REFERENT/KA POLOVIČNÍ ÚVAZEK PardubiceTelefon:+420 603 363 989

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:
• Poskytování komplexní podpory v oblasti lidských zdrojů
• Náborová činnost (sběr požadavků, příprava inzerce, pohovory, komunikace s manažery a předání výstupu
dalším stranám)
• Příprava personální agendy (příprava smluv, docházky, výstupy zaměstnanců)
• Správa osobních složek zaměstnanců
• Příprava podkladů pro mzdy
• Komunikace s úřady, příprava podkladů pro OIP a ÚP
• Vedení a správa skladu uniforem na objektech, vystrojování zaměstnanců
• Interní komunikace a denní kontakt se zaměstnanci a manažery napříč celou společností
Péče o nové zaměstnance
• Jednoduchá administrativa
• Komunikace s policií

Požadujeme:
Požadavky:
Chuť pracovat
Trestní bezúhonnost
Komunikativnost

Nabízíme:
Nabízíme:
Bonusy, nadstandard.lékařskou péči, stravenky/příspěvek na stravování,
Ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání
• Odpovídající finanční ohodnocení za 1/2 úvazku: 12500-15000 Kč/měsíc
• Zázemí stabilní společnosti
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program
Informace o pozici
Místo pracoviště
U Zámečku 27, 530 03 Pardubice-Pardubičky, Česká republika
Práce na zkrácený úvazek
Pracovní smlouva

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Šimůnková | Praha 9 , Praha 9
Telefon: +420 603 363 989
Email: jobstore.cz@gmail.com