ELEKTROMECHANIK

Brück AM spol. s r. o.- nabídka práce ELEKTROMECHANIKFirma:Brück AM spol. s r. o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Zámrsk u Vysokého Mýta, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: ELEKTROMECHANIK - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ELEKTROMECHANIK - Ústí nad OrlicíPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: ELEKTROMECHANIKEmail:personalni@brueck.cz
Kontaktní telefon na pozici: ELEKTROMECHANIKTelefon:+ 420 606 062 802

Popis pracovní pozice:
Přijmeme kolegu do oddělení údržby na pozici elektromechanika,

nyní s náborovým příspěvkem 70.000,- Kč.

Popis pozice:

- preventivní kontrola a údržba strojů a zařízení ve strojírenské výrobě

- diagnostika závad a následné opravy

- podílení se na modernizaci zařízení

Požadujeme:
- vyučení nebo praxi v oboru

- zkoušku dle vyhl. 50/78, § 6

- práce ve 12 hod.směnách (denní/noční)

Nabízíme:
- stabilní, různorodou práci na HPP na dobu neurčitou

- finanční ohodnocení odpovídajcí vykonávané pozici, náborový příspěvek 70.000,- Kč

- benefity (příspěvek na dojíždění/ubytování, dotované stravování, možnost dalšího

vzdělávání)

Ověřený uživatel Brück AM spol. s r. o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: 606 062 802
Email: personalni@brueck.cz