Technicko-administrativní pracovník(ce)

TROCH s.r.o.- nabídka práce Technicko-administrativní pracovník(ce)Firma:TROCH s.r.o.
Volné pracovní místo: TrutnovMísto práce:Trutnov, Trutnov
Volné pracovní místo: Technicko-administrativní pracovník(ce) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Technicko-administrativní pracovník(ce) - TrutnovPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Technicko-administrativní pracovník(ce)Email:prace@trochsro.cz
Kontaktní telefon na pozici: Technicko-administrativní pracovník(ce)Telefon:773546252
Další údaje o pozici: Technicko-administrativní pracovník(ce)Další údaje:www.trochsro.cz

Popis pracovní pozice:
práce se systémem MRP
vedení skladové evidence, fyzický příjem materiálu a řešení reklamací dodavatelům
evidence a správa majetku
komunikace s elektromontéry a obchodními partnery
vyhodnocování pracovních výkazů elektromontérů
péče o firemní návštěvy

Požadujeme:
SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
uživatelská znalost MS produktů (Word, Excel, Internet atd.)
dobré komunikační schopnosti
aktivní přístup, odpovědnost, spolehlivost a samostatnost při řešení úkolů
schopnost jednat s lidmi
řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
samostatnou pozici administrativního typu v menším týmu
perspektivní a stabilní práci
možnost se dále vzdělávat a rozvíjet své znalosti a zkušenosti
motivační hodnocení
příjemné pracovní prostředí

Inzerent:
Ověřený uživatel Roman Lahučký | Trutnov , Trutnov
Telefon: 773546250
Email: roman.lahucky@trochsro.cz