Chemik

Nuvia a.s.- nabídka práce ChemikFirma:Nuvia a.s.
Volné pracovní místo: Kraj VysočinaMísto práce:Dukovany, Kraj Vysočina
Volné pracovní místo: Chemik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Chemik - Kraj VysočinaPlat:měsíčně
Kontaktní email na pozici: ChemikEmail:hr@nuvia.cz
Kontaktní telefon na pozici: ChemikTelefon:+420 568 409 815

Popis pracovní pozice:
Jsi chemik, který hledá práci? Máš-li týmového ducha, jsi zodpovědný a spolehlivý, nabízíme ti možnost
zajímavé práce pro naši Divizi jaderné energetiky v prostředí Jaderné elektrárny Dukovany.

Co bude náplní tvé práce:
• operativní chemická kontrola technologických medií jaderné elektrárny
• odběry vzorků, provádění analýz, předepsaná evidence.

Požadujeme:
• úplné střední odborné vzdělání chemického směru
• základní znalost práce na PC
• úspěšné absolvování vstupních psychotestů
• bezpečnostní způsobilost pro citlivé činnosti
• úspěšné absolvování předepsaných školeních
• práci v 12-ti hodinových směnách v nepřetržitém provozu.

Nabízíme:
• zázemí silné a stabilní společnosti
• odpovídající mzdu (včetně příplatků) a odměny (roční, ze zisku firmy)
• možnost seberealizace, odborný a profesní růst
• 25 dní dovolené a dodatkovou dovolenou
• stravenky
• zvýhodněné tarify u mobilního operátora.

Kde budeš pracovat:
Jaderná elektrárna Dukovany.

Kdy se můžeš stát součástí našeho týmu:
Kdykoliv s možností nástupu ihned.

Ověřený uživatel NUVIA | Středočeský kraj , Kralupy nad Vltavou
Telefon: +420 568 409 815
Email: hr@nuvia.cz