Specialista řízení projektu

Inzerát č: P2764 | Vloženo: 08.01.2018 | Poslední aktualizace: 08.01.2018 13:24:31
sun4me s.r.o.- nabídka práce Specialista řízení projektuFirma:sun4me s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Specialista řízení projektu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Specialista řízení projektu - OstravaPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Specialista řízení projektuEmail:info@sun4me.cz
Kontaktní telefon na pozici: Specialista řízení projektuTelefon:704538399
Další údaje o pozici: Specialista řízení projektuDalší údaje:Michaela

Popis pracovní pozice:
Firma zabývající se realizací fotovoltaických elektráren pro rodinné domy.
Plánování, koordinace, sledování zakázek, realizace, hlídání termínů a pracovní, pravidelný reporting.
Cizí jazyk není podmínkou.

Požadujeme:
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
Zajímavé finanční ohodnocení.

Inzerent:
Ověřený uživatel Michaela | Ostrava , Ostrava
Telefon: 704538399
Email: info@sun4me.cz