ELEKTROMECHANIK, ELEKTRIKÁŘ ve strojírenské výrobě

Inzerát č: P1843 | Vloženo: 11.09.2017 | Poslední aktualizace: 11.09.2017 08:24:01
Brück AM spol. s r. o.- nabídka práce ELEKTROMECHANIK, ELEKTRIKÁŘ ve strojírenské výroběFirma:Brück AM spol. s r. o.
Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:Zámrsk 10, Vysoké Mýto, Pardubický kraj
Volné pracovní místo: ELEKTROMECHANIK, ELEKTRIKÁŘ ve strojírenské výrobě - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ELEKTROMECHANIK, ELEKTRIKÁŘ ve strojírenské výrobě - Pardubický krajPlat:24 000 - 33 000 Kč
Kontaktní email na pozici: ELEKTROMECHANIK, ELEKTRIKÁŘ ve strojírenské výroběEmail:personalni@brueck.cz
Kontaktní telefon na pozici: ELEKTROMECHANIK, ELEKTRIKÁŘ ve strojírenské výroběTelefon:606 062 802
Další údaje o pozici: ELEKTROMECHANIK, ELEKTRIKÁŘ ve strojírenské výroběDalší údaje:465 500 826

Popis pracovní pozice:
Jsme strojírenská společnost vyrábějící zejména komponenty pro větrné elektrárny, manipulační techniku a
další průmyslová odvětví.

Hledáme kolegu elektromechanika, jehož pracovní náplní bude diagnostika závad, opravy a modernizace konvenčních
a CNC kovoobráběcích strojů a kovárenských technologií. Odborná práce elektrikáře je kombinována s
výpomocí při běžné preventivní i akutní údržbě strojů.
Pracujeme v režimu 12hod. směn (denní, noční).

Požadujeme:
Máte vyhl. 50/1978, min. § 5 - 6, popř. praxi v elektroúdržbě? Jste pečliví a zodpovědní? Pak hledáme
právě
Vás!

Nabízíme:
Nabízíme zajímavou, finančně dobře ohodnocenou práci, nyní s mimořádným náborovým příspěvkem 20.000,-
Kč!!!
K tomu Vám přidáme řadu nadstandardních benefitů, jako hrazené ubytování/příspěvek na dojíždění,
kvartální odměny (za beznemocnost, přesčasovou práci), dotované stravování ve vlastní jídelně ...

Ověřený uživatel Brück AM spol. s r. o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: 606 062 802
Email: personalni@brueck.cz