Účetní společenství vlastníků v centru Liberce

Stavební bytové družstvo Sever- nabídka práce Účetní společenství vlastníků v centru LiberceFirma:Stavební bytové družstvo Sever
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Účetní společenství vlastníků v centru Liberce - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Účetní společenství vlastníků v centru Liberce - LiberecPlat:18000-20000,- Kč
Kontaktní email na pozici: Účetní společenství vlastníků v centru LiberceEmail:knoblochova@sbdsever.cz
Kontaktní telefon na pozici: Účetní společenství vlastníků v centru LiberceTelefon:+420 777 750 990
Další údaje o pozici: Účetní společenství vlastníků v centru LiberceDalší údaje:Lucie Knoblochová

Popis pracovní pozice:
Účetní společenství vlastníků zodpovídá za vedení účetnictví a daní společenství vlastníků,
dodržování účetních postupů dle zákona o účetnictví a daňových zákonů, podle pokynů společenství
vlastníků nakládá s jejich účty.

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání ekonomického směru
vynikající znalost účetnictví
pečlivost a spolehlivost
vysoké pracovní nasazení
dobrá znalost práce na PC
praxe v oblasti správy nemovitostí vítána

Nabízíme:
Práci na HPP v příjemném kolektivu
Odpovídající platové podmínky
Zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené a další)
Dobré zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí
Místo výkonu práce v centru Liberce

Ověřený uživatel Stavební bytové družstvo SEVER | Liberec , Liberec
Telefon: +420 777 750 990
Email: knoblochova@sbdsever.cz