Finanční specialista Šumperk

Volné pracovní místo: ŠumperkMísto práce:Šumperk, Šumperk
Volné pracovní místo: Finanční specialista Šumperk - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Finanční specialista Šumperk - ŠumperkPlat:Od 30000,-
Kontaktní email na pozici: Finanční specialista ŠumperkEmail:jitka.kobzova@smsfinance.cz
Kontaktní telefon na pozici: Finanční specialista ŠumperkTelefon:+420 608 861 587

Popis pracovní pozice:
 Aktivní obchodní (akviziční) činnost
 Analýza finančních potřeb a záměrů klienta
 Péče o stávající i nově získanou klientelu
 Budování dlouhodobých vztahů s klienty
 Kvalitní a profesionální poradenský servis
 Pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti
 Odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
 Komunikace s centrálou a zajištění součinnosti
 Účast na poradách

Požadujeme:
- Komunikační a organizační dovednosti
- Příjemné vystupování a proklientský přístup
- Odpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu
- Trestní bezúhonnost
- Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou
- Minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou
- Znalost MS Office
- Schopnost pracovat v týmu
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- Intenzivní podporu při startu
- Kvalitní a bezplatný systém zaškolení
- Komplexní produktové portfolio
- Možnost reálně ovlivnit svůj příjem
- Reprezentativní kancelář
- Benefity
- Nástupní plat: 30 000 Kč a více

Inzerent:
Ověřený uživatel Jitka Kobzová | Šumperk , Šumperk
Telefon: +420608861587
Email: jitka.kobzova@smsfinance.cz