Investiční a majetkový správce

Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:České Budějovice
Volné pracovní místo: Investiční a majetkový správce - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Investiční a majetkový správce - České BudějovicePlat:23.000-35.000Kč
Kontaktní email na pozici: Investiční a majetkový správceEmail:cbprace@post.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme schopného člověka, který by měl na starosti správu stávajícího klientského kmene s konkrétními
klienty + komunikace s novými potencionálními klienty. Práce probíhá v kancelářích v centru Českých
Budějovic.
Součástí práce není obvolávání a shánění nových klientů.

Náplň práce:
Zpracování objednávek, emailů, komunikace se zákazníkem, administrativní práce.

Požadujeme:
Minimálně SŠ, znalost PC na uživatelské úrovni, ochotu na sobě pracovat, spolehlivost, reprezentativní a
sebevědomé vystupování, dobrou komunikaci

Nabízíme:
Zázemí silné společnosti, vlastní klientský kmen, vlastní kancelář, výhodný mobilní tarif, příspěvek na
osobní automobil, motivační programy, zaškolení zdarma, možnost certifikátu pro uplatnění na finančním trhu,
slevy na produkty

Ověřený uživatel Dominik Krauskopf | České Budějovice , České Budějovice
Telefon: 774129777
Email: cbprace@post.cz