Pracovník do výroby dřevostaveb. Práce v Plzni

Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň - město
Volné pracovní místo: Pracovník do výroby dřevostaveb. Práce v Plzni - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník do výroby dřevostaveb. Práce v Plzni - Plzeň - městoPlat:28 000,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník do výroby dřevostaveb. Práce v PlzniEmail:t.baricka@workintense.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník do výroby dřevostaveb. Práce v PlzniTelefon:+420720968208

Popis pracovní pozice:
Pracovník do výroby dřevostaveb. Práce v Plzni. Pracoviště - DFH Haus
Popis pracovní nabídky:
Přijmeme pracovníka do výroby dřevostaveb. Výdělek okolo 28 000 Kč. Zajišťujeme ubytování. Výkonnostní
prémie.
Náplň práce:
• výroba stěnových prvků na bázi dřevěné rámové konstrukce
• připevňovaní zateplovacího systému
• přířez pro produkci dřevěných stavebních dílců
• zabudování oken, dveří a rolet
Požadujeme po budoucím zaměstnanci:
• praktické zkušenosti v oboru truhlář nebo tesař ve výrobě popř. ze stavebnictví
• požadovaná praxe min. 1 rok
• technické znalosti (čtení výkresů)
• pracovitost a spolehlivost
• dobrá fyzická zdatnost
• ochota pracovat ve směnném provozu
Nabízíme budoucímu zaměstnanci:
• dlouhodobá práce v Plzni
• stabilní pracoviště ve společnosti DFH Haus
• práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný
úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění
• místo výkonu práce - Nez

Inzerent:
Ověřený uživatel Tatyjana | Praha , Praha-5
Telefon: +420720968208
Email: t.baricka@workintense.cz