Řidič VZV - Skladník

Boxmaker s.r.o.- nabídka práce Řidič VZV - SkladníkFirma:Boxmaker s.r.o.
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Býkev, Mělník
Volné pracovní místo: Řidič VZV - Skladník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič VZV - Skladník - MělníkPlat:20000 - 24000
Kontaktní email na pozici: Řidič VZV - SkladníkEmail:ondrej.matula@boxmaker.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič VZV - SkladníkTelefon:777769755

Popis pracovní pozice:
- nakládka a vykládka zboží
- spolupráce s výrobou
- skladová evidence na PC

Požadujeme:
- zkušenost s prací ve skladu
- spolehlivost, zodpovědnost, zručnost, bezúhonnost
- průkaz VZV (propadlý obnovíme)

Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- dlouhodobou spolupráci na HPP, smlouva na dobu neurčitou
- čisté prostředí
- přátelský kolektiv

Inzerent:
Ověřený uživatel Ondřej Matula | Mělník , Býkev
Telefon: 777 769 755
Email: ondrej.matula@boxmaker.cz