SKLADNÍK/CE (i bez VZV průkazu - až 22.000 Kč/měsíc čistého)

Inzerát č: P3734 | Vloženo: 02.08.2018 | Poslední aktualizace: 03.08.2018 10:11:37
Euro Pool System CZ s.r.o.- nabídka práce SKLADNÍK/CE (i bez VZV průkazu - až 22.000 Kč/měsíc čistého)Firma:Euro Pool System CZ s.r.o.
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Prologis Park Úžice, Úžice 267, 277 45 (u Kralup nad Vlt.), Mělník
Volné pracovní místo: SKLADNÍK/CE (i bez VZV průkazu - až 22.000 Kč/měsíc čistého) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SKLADNÍK/CE (i bez VZV průkazu - až 22.000 Kč/měsíc čistého) - MělníkPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: SKLADNÍK/CE (i bez VZV průkazu - až 22.000 Kč/měsíc čistého)Email:eva.polakova@europoolsystem.com
Kontaktní telefon na pozici: SKLADNÍK/CE (i bez VZV průkazu - až 22.000 Kč/měsíc čistého)Telefon:+420 730 803 343

Popis pracovní pozice:
Chcete mít super příjem a pracovní benefity? Chtěli byste chodit do práce rádi, mít stabilní zaměstnání a
kolem sebe dobrou partu lidí? Pojďte pracovat k nám do Euro Pool System, předního poskytovatele vratných obalů
pro nejznámější obchodní řetězce!

Popis pozice:
• Ukládání, skladování a vydávání obalového materiálu a palet
• Příprava objednaného zboží
• Práce v nepřetržitém provozu (12h směny-noční, denní, víkendy, svátky v režimu krátký-dlouhý týden)

Nástup: DOHODOU

Požadujeme:
Požadavky na kandidáta:
• Ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu (noční, denní, víkendy a svátky)
• Český (nebo slovenský) jazyk na komunikativní úrovni
• Fyzická zdatnost

Nabízíme:
• Měsíční čistý příjem až 22.000 Kč
• Nadstandartní příplatky za práci v noci a přesčas
• Zdarma podnikový autobus ze širokého okolí
• 100 Kč stravenka za každých 8h v práci
• 1x za čtvrt roku prací gel zdarma
• Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
• Masáže zdarma každý měsíc přímo na pracovišti
• Otevřené odborné vzdělávací kurzy pro všechny zaměstnance
• Kurzy angličtiny
• Vánoční party
• 5 týdnů dovolené
• Mimořádné odměny za nejlepší inovativní nápady měsíce
• Odměnu za dobré výsledky společnosti
• Odměnu za doporučení nového zaměstnance

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost Euro Pool Systém CZ s.r.o., IČ 242 25
533, se sídlem Golčova 486, Praha 4 - Kunratice, tel: +420 730 803 352, email: marie.vesela@europoolsystem.com
zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání smlouvy na pozici
Administrativní pracovník ve skladu. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro
provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním
pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště,
e-mailová adresa, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po
dobu výběrového řízení, které jistě nepřekročí 6 měsíců. Při zpracování Vašich osobních údajů
dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V
souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním
údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich
osobních údajů a máte také právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování Vašich osobních
údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů
(www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností.

Ověřený uživatel Eva Poláková | Mělník , Úžice u Kralup nad Vltavou
Telefon: +420 730 803 343
Email: eva.polakova@europoolsystem.com