SKLADNÍK / PICKER - NOČNÍ SMĚNY, Mníšek pod Brdy

ABASTO, s.r.o- nabídka práce SKLADNÍK / PICKER - NOČNÍ SMĚNY, Mníšek pod BrdyFirma:ABASTO, s.r.o
Volné pracovní místo: Praha-západMísto práce:K Třešnovce 1348, Mníšek pod Brdy, Praha-západ
Volné pracovní místo: SKLADNÍK / PICKER - NOČNÍ SMĚNY, Mníšek pod Brdy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SKLADNÍK / PICKER - NOČNÍ SMĚNY, Mníšek pod Brdy - Praha-západPlat:26 000,-
Kontaktní email na pozici: SKLADNÍK / PICKER - NOČNÍ SMĚNY, Mníšek pod BrdyEmail:zamestnani@abasto.cz
Kontaktní telefon na pozici: SKLADNÍK / PICKER - NOČNÍ SMĚNY, Mníšek pod BrdyTelefon:+420 725 791 362

Popis pracovní pozice:
CO BUDETE DĚLAT ?
- připravovat zboží do expedice k zákazníkovi (ovoce, zelenina, bylinky)

Pracovní doba: jen NOČNÍ směny (17-03:00h).

Požadujeme:
NABÍZÍME PRÁCI, TOMU KDO...
- chce pracovat
- je fyzicky zdatný, spolehlivý a práce ho baví
- je trestně bezúhonný
- vyhovují mu noční práce

Nabízíme:
PROČ PRACOVAT PRO NÁS ? NABÍZÍME...
- práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele
- dlouhodobou a stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení
- širokou řadu možností využití zaměstnaneckých výhod
- možnost odbornostně a profesně růst

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Mudráková | Brno - město , Brno
Telefon: 543 522 167
Email: mudrakovah@hortim.cz