KONTROLOR KVALITY - ovoce, zelenina

Hortim-International spol.s.r.o- nabídka práce KONTROLOR KVALITY - ovoce, zeleninaFirma:Hortim-International spol.s.r.o
Volné pracovní místo: Praha 5Místo práce:Velkotržnice Lipence, Praha 5, Praha 5
Volné pracovní místo: KONTROLOR KVALITY - ovoce, zelenina - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: KONTROLOR KVALITY - ovoce, zelenina - Praha 5Plat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: KONTROLOR KVALITY - ovoce, zeleninaEmail:zamestnani@hortim.cz
Kontaktní telefon na pozici: KONTROLOR KVALITY - ovoce, zeleninaTelefon:+420 725 791 362

Popis pracovní pozice:
CO BUDETE DĚLAT ? BUDETE....
- zajišťovat kontrolu kvality ovoce a zeleniny při příjmu, manipulaci až k expedici
- vést příjmovou evidenci
- provádět inventury
- zpracovávat záznamy, reporty, agendu související s posuzováním kvality

Požadujeme:
JE TO PRÁCE PRO TOHO, KDO...
- má ideálně praxi nebo znalosti z oblasti zemědělství či potravinářského průmyslu
- má ideálně praxi na pozici kontrolora kvality zboží (není však podmínkou)
- má velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- umí pracovat s PC
- je akční, flexibilní a odolný vůči stresu
- je ochotný pracovat v režimu krátký a dlouhý týden, 12ti hodinové směny (7-19h)

Nabízíme:
PROČ PRACOVAT PRO NÁS ? NABÍZÍME...
- moderní pracovní prostředí a vybavení
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení
- širokou řadu možností využití zaměstnaneckých výhod

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Mudráková | Brno - město , Brno
Telefon: 543 522 167
Email: mudrakovah@hortim.cz