ŘIDIČ sk. C s profesním průkazem

Hortim-International spol.s.r.o- nabídka práce ŘIDIČ sk. C s profesním průkazemFirma:Hortim-International spol.s.r.o
Volné pracovní místo: Karlovy VaryMísto práce:Mostecká 178, Otovice Karlovy Vary 1, Karlovy Vary
Volné pracovní místo: ŘIDIČ sk. C s profesním průkazem - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ŘIDIČ sk. C s profesním průkazem - Karlovy VaryPlat:24 000,-
Kontaktní email na pozici: ŘIDIČ sk. C s profesním průkazemEmail:zamestnani@hortim.cz
Kontaktní telefon na pozici: ŘIDIČ sk. C s profesním průkazemTelefon:+420 725 791 362

Popis pracovní pozice:
CO BUDETE DĚLAT ?
- rozvážet rychlo-obrátkové zboží
- zodpovídat za zboží a vozidlo
- dodržovat pracovní rozvrh a určené trasy

Požadujeme:
NABÍZÍME PRÁCI TOMU, KDO...
- má zkušenosti s řízením, vlastní ŘP sk. C a prof. průkaz
- je trestně bezúhonný
- má příjemné vystupování a je časově flexibilní
- nevadí mu brzké ranní vstávání

Nabízíme:
PROČ PRACOVAT PRO NÁS ? NABÍZÍME... .
- práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele
- dlouhodobou a stabilní práci na hlavní pracovní poměr a pracovní smlouvu
- zajímavé finanční ohodnocení

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Mudráková | Brno - město , Brno
Telefon: 543 522 167
Email: mudrakovah@hortim.cz