skladník nábytku VZV Praha 9

ABZAKOVO- nabídka práce skladník nábytku VZV Praha 9Firma:ABZAKOVO
Volné pracovní místo: Praha 9Místo práce:Praha 9, Praha 9
Volné pracovní místo: skladník nábytku VZV Praha 9 - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: skladník nábytku VZV Praha 9 - Praha 9Plat:21 000
Kontaktní email na pozici: skladník nábytku VZV Praha 9Email:agentura@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: skladník nábytku VZV Praha 9Telefon:778 072 224
Další údaje o pozici: skladník nábytku VZV Praha 9Další údaje:Marie Marešová

Popis pracovní pozice:
Přijmeme zaměstnance na pracovní pozici skladník obchodního domu s místem výkonu práce Praha 9 - Černý
Most

Náplň práce
- Práce s VZV, práce se skenerem
- Odbavování kusových zásilek
- Naskladňování a vyskladňování
- Výdej zboží zákazníkům
- Zajištění související dokumentace a evidence

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č. 778 072 224 p. Marešová Marie nebo zasílejte své životopisy na
e-mail: agentura@abzakovo.eu

Požadujeme:
- Praxe na VZV
- Manuální zručnost
- Technické myšlení, odpovědnost a spolehlivost
- Zdravotní prohlídku
- Výpis z TR

Nabízíme:
- Mzdové ohodnocení 21 000 - 23 000,00 Kč
- Práci v prosperující nadnárodní společnosti
- Nástup na HPP
- Stravenky ve výši 70,00 Kč
- Pracovní doba - dlouhý/krátký týden

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Kanávorová | Praha 1 , Praha
Telefon: 774222847
Email: prace@abzakovo.eu