Řidič sk. B

ALLPARTS CZ  s.r.o- nabídka práce Řidič sk. BFirma:ALLPARTS CZ s.r.o
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha, Praha
Volné pracovní místo: Řidič sk. B - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Řidič sk. B - PrahaPlat:26 000,-
Kontaktní email na pozici: Řidič sk. BEmail:info@allparts.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič sk. BTelefon:+420 773 126 621

Popis pracovní pozice:
Přijmeme řidiče sk. B na odvozy vozů klientů v rámci Prahy a Středočeského kraje.Vhodné pro jednotlivce i
dvojice.Práce převážně v nočních hodinách.
Nabízíme:pravidelný denní příjem,firemní vůz i pro soukromé účely,firemní telefon.
Požadujeme:věk minimálně 21 let, žlutou kartičku.
Nástup možný ihned.

Požadujeme:
Věk minimálně 21 let, žlutou kartičku, znalost automatických převodovek.

Nabízíme:
Pravidelný denní příjem .
Firemní vůz i pro soukromé účely.
Firemní telefon s internetem.

Inzerent:
Ověřený uživatel Mirek | Praha-východ , Klíčany
Telefon: +420724725726
Email: info@allparts.cz