Kontrola karoseriií pro ŠKODA AUTO

STPA CZ- nabídka práce Kontrola karoseriií pro ŠKODA AUTOFirma:STPA CZ
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Mladá Boleslav, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Kontrola karoseriií pro ŠKODA AUTO - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kontrola karoseriií pro ŠKODA AUTO - Středočeský krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Kontrola karoseriií pro ŠKODA AUTOEmail:nabor@stpa.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kontrola karoseriií pro ŠKODA AUTOTelefon:774628879

Popis pracovní pozice:
STPA personální agentura hledá kontrolora karoserií pro ŠKODA AUTO
fyzicky nenáročná práce, převážně vizuální,

Požadujeme:
Řp.sk B, znalost práce na PC, spolehlivost,flexibilita

Nabízíme:
Práce na HPP
Nadstandartní platové podmínky
Možnost ubytování
Čerpání týdenních záloh
Školení zajištěno
Možnost karierního růstu
Práce v moderním prostředí

Inzerent:
Ověřený uživatel Kristyna Hajkova | Celá ČR , PARDUBICE
Telefon: 774628879
Email: nabor@stpa.cz