Vedoucí skladu - Chlumec nad Cidlinou

Inzerát č: P2736 | Vloženo: 02.01.2018 | Poslední aktualizace: 02.01.2018 16:06:39
Bidfood Czech Republic, s. r. o.- nabídka práce Vedoucí skladu - Chlumec nad CidlinouFirma:Bidfood Czech Republic, s. r. o.
Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Chlumec nad Cidlinou, Hradec Králové
Volné pracovní místo: Vedoucí skladu - Chlumec nad Cidlinou - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vedoucí skladu - Chlumec nad Cidlinou - Hradec KrálovéPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Vedoucí skladu - Chlumec nad CidlinouEmail:tereza.korousova@bidfood.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vedoucí skladu - Chlumec nad CidlinouTelefon:+420 315 706 220

Popis pracovní pozice:
Bidfood CZ otevírá v létě 2018 své již páté depo - tentokrát v Chlumci nad Cidlinou. Využijte
neopakovatelné příležitosti být u zahájení provozu na zcela nově vybudovaném depu, které patří ke
špičkové distribuční potravinářské společnosti. Vaše práce bude mít reálný dopad na zavedení a úspěch
depa.

Bidfood nyní hledá nového kolegu či kolegyni na pozici vedoucí skladu pro depo Chlumec nad Cidlinou.

Náplň práce:
- odpovědnost za chod celého skladu
- personální vedení a motivace zaměstnanců
- přidělování úkolů a povinností napříč skladem za účelem plnění zadaných cílů
- zodpovědnost za náklady a hlášení výsledků skladu
- reprezentace skladu v rámci firmy i navenek
- operativní řešení problémů
- administrativa spojená s chodem skladu
- zaškolení na jednom z našich zavedených dep

Požadujeme:
- zkušenost s vedením týmu v logistice/distribuci
- skvělé komunikační a organizační schopnosti
- schopnost vést zaměstnance a motivovat je k lepším výsledkům
- zodpovědnost a analytické myšlení
- ukončené středoškolské vzdělání (výuční list nebo maturita)
- znalost příslušné legislativy, obsahu BOZP a PO
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- důkladné zaškolení na pozici
- práci na zcela nově vybudovaném moderním depu
- 25 dní dovolené
- služební vůz
- služební mobilní telefon
- příspěvek na stravování
- možnost jazykového vzdělávání
- zaměstnanecké slevy na nákupy potravin
- příspěvek na penzijní připojištění (po prvním roce zaměstnání)
- využití firemní mobilní sítě (i pro členy rodiny)

Ověřený uživatel Tereza Korousová | Hradec Králové , Chlumec nad Cidlinou
Telefon: +420603643220
Email: tereza.korousova@bidfood.cz