administrativní pracovník skladu

ESA, s.r.o.- nabídka práce administrativní pracovník skladuFirma:ESA, s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Jažlovice, Praha-východ
Volné pracovní místo: administrativní pracovník skladu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: administrativní pracovník skladu - Praha-východPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: administrativní pracovník skladuEmail:cermakova.michaela@esa-logistics.eu
Kontaktní telefon na pozici: administrativní pracovník skladuTelefon:+420 724 579 163

Popis pracovní pozice:
Administrativa spojená s provozem skladu
Příjem a výdej objednávek
Práce s interními systémy
Komunikace s vedením skladu, klienty aj.
Další organizační a administrativní úkoly spojené s provozem skladu

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání s maturitou
Zkušenosti s administrativou ve skladu
Zkušenosti s prací na PC
Spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
Svozový autobus z Říčan a zpět ZDARMA
Stravenky
Příspěvek na životní pojištění
Motivující finanční ohodnocení
Možnost dalšího vzdělávání
Zaměstnání ve stabilní společnosti s nadnárodní účastí

Inzerent:
Ověřený uživatel ESA, s.r.o. | Celá ČR , Kladno, 272 03
Telefon: +420 724 579 163
Email: cermakova.michaela@esa-logistics.eu