Administrativní pracovník - Postřižín

ESA, s.r.o.- nabídka práce Administrativní pracovník - PostřižínFirma:ESA, s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Postřižín, Praha-východ
Volné pracovní místo: Administrativní pracovník - Postřižín - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Administrativní pracovník - Postřižín - Praha-východPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Administrativní pracovník - PostřižínEmail:cermakova.michaela@esa-logistics.eu
Kontaktní telefon na pozici: Administrativní pracovník - PostřižínTelefon:+420 724 579 163

Popis pracovní pozice:
• administrativa
• zadávání objednávek do firemního systému
• kontrola fakturace
• reporting dojezdů kamionu dle GPS
• zpracování podkladů pro mzdy řidičů
• vedení docházky řidičů
• práce na směny - denní,/noční, krátký/dlouhý týden

Požadujeme:
• středoškolské vzdělání
• uživatelskou znalost práce na PC
• dobré komunikační a organizační schopnosti
• pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:
• perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s nadnárodní účastí
• motivující finanční ohodnocení
• stravenky
• kreativní a různorodou práci
• možnost dalšího vzdělávání
• pojištění proti odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem

Inzerent:
Ověřený uživatel ESA, s.r.o. | Celá ČR , Kladno, 272 03
Telefon: +420 724 579 163
Email: cermakova.michaela@esa-logistics.eu