Brno-Pokladní/ Obsluha italského bistra

Pasta di Gusto- nabídka práce Brno-Pokladní/ Obsluha italského bistraFirma:Pasta di Gusto
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno Bohunice, Brno - město
Volné pracovní místo: Brno-Pokladní/ Obsluha italského bistra - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Brno-Pokladní/ Obsluha italského bistra - Brno - městoPlat:16- 18 000 Kč - čistá mzda
Kontaktní email na pozici: Brno-Pokladní/ Obsluha italského bistraEmail:gustavicek1@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Brno-Pokladní/ Obsluha italského bistraTelefon:+420 733 161 307
Další údaje o pozici: Brno-Pokladní/ Obsluha italského bistraDalší údaje:Augustin Schneeweiss

Popis pracovní pozice:
Bistro s originálním italskými těstovinami hledá pro svou provozovnu usměvavou kolegyni/kolegu se zájmem o
gastronomii. Nepožadujeme praxi v oboru, nabízíme stabilní místo, velmi dobré pracovní ohodnocení, příjemné
pracovní prostředí, možnost profesního postupu. Lze na HPP i DPP. Dlouhý/krátký týden. Pracovní doba
8,00-20,00h.

Požadujeme:
Pečlivost, příjemné vystupování, zájem o gastronomii

Nabízíme:
Zajímavé pracovní ohodnocení, provize z prodeje, příspěvky na občerstvení

Inzerent:
Ověřený uživatel Pasta di Gusto | Brno - město , Brno
Telefon: +420 733 161 307
Email: augustin.schneeweiss@pastadigusto.cz