RECEPČNÍ

Imperial W. Capital spol. s r.o.- nabídka práce RECEPČNÍFirma:Imperial W. Capital spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Olomoucký krajMísto práce:Olomouc, Olomoucký kraj
Volné pracovní místo: RECEPČNÍ - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: RECEPČNÍ - Olomoucký krajPlat:75-90 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: RECEPČNÍEmail:ujakuba@iol.cz
Kontaktní telefon na pozici: RECEPČNÍTelefon:777747688
Další údaje o pozici: RECEPČNÍDalší údaje:Imperial W. Capital spol. s .r.o.

Popis pracovní pozice:
Hledáme do našeho malého kolektivu posilu na pozici recepční.
Náplní práce je tvorba rezervací, e-mailová a telefonická komunikace, ubytovaní hostů, komunikace s hosty a
příprava snídaní.
Pracovní doba: odpolední směny 15:30-23:00 a víkendy

První komunikace pouze emailem.

Požadujeme:
Požadujeme samostatnost, dobré organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování, komunikativní i
písemné znalosti AJ (denní komunikace s hosty)

Nabízíme:
Nabízíme práci v příjemném a pohodovém prostředí a motivační ohodnocení.

Ověřený uživatel Imperial W. Capital spol. s .r.o. | Olomoucký kraj , Olomouc
Telefon: 777747688
Email: ujakuba@iol.cz