Barmanka obsluha VLT

Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Česká Třebová, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Barmanka obsluha VLT - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Barmanka obsluha VLT - Ústí nad OrlicíPlat:18-22000
Kontaktní email na pozici: Barmanka obsluha VLTEmail:svancarap@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Barmanka obsluha VLTTelefon:606738088

Popis pracovní pozice:
Obsluhování a evidence hostů herny, částečný úklid a starání se o svěřené zařízení včetně vyplácení
výher VLT zkušenosti výhodou avšak ne podmínkou rádi zaučíme
možno i brigádně

Požadujeme:
Spolehlivost ,poctivost a zodpovědné chování se svěřenými hodnotami ,dodržování firemního řádu

Nabízíme:
klidné a čisté prac. prostředí ,pohodový kolektiv a dobré fin. ohodnocení s možností odměn a dalších
benefitů

Inzerent:
Ověřený uživatel Petr Švancara | Svitavy , Jaroměřice
Telefon: 606738088
Email: svancarap@seznam.cz