POKLADNÍ - volné víkendy

Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice
Volné pracovní místo: POKLADNÍ - volné víkendy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: POKLADNÍ - volné víkendy - PardubicePlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: POKLADNÍ - volné víkendyEmail:katerina.markova@compass-group.cz
Kontaktní telefon na pozici: POKLADNÍ - volné víkendyTelefon:731 438 299

Popis pracovní pozice:
Pro firemní restauraci ve Faurecia v Pardubicích hledáme nové kolegy/ně do týmu na pozici Pokladní. Nástup
IHNED.

Požadujeme:
- předchozí praxi nebo vyučení v oboru
- vstřícný přístup k hostům
- pracovitost, spolehlivost

Nabízíme:
- zázemí nadnárodní společnosti
- možnost dlouhodobého pracovního poměru
- příjemné pracovní prostředí
- fajn kolektiv
- širokou škálu benefitů (odměna za docházku, sickdays, zvýhodněné stravování a další)
- volné víkendy

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Marková | Praha 7 , Praha
Telefon: 731438088
Email: katerina.markova@compass-group.cz