Vhodné pro OZP: Pomocná síla v kuchyni - Poděbrady

AV Institut- nabídka práce Vhodné pro OZP: Pomocná síla v kuchyni - PoděbradyFirma:AV Institut
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Poděbrady, Nymburk
Volné pracovní místo: Vhodné pro OZP: Pomocná síla v kuchyni - Poděbrady - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vhodné pro OZP: Pomocná síla v kuchyni - Poděbrady - NymburkPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Vhodné pro OZP: Pomocná síla v kuchyni - PoděbradyEmail:praceozp@av-institut.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vhodné pro OZP: Pomocná síla v kuchyni - PoděbradyTelefon:+420 734 793 008

Popis pracovní pozice:
- příprava potravin na vaření (loupání a krájení ovoce a zeleniny)
- mytí nádobí
- základní úklid

Požadujeme:
- zdravotní průkaz
- samostatnost
- bezúhonnost

Nabízíme:
HPP, práci i na částečný úvazek
- stravování zdarma
- práci v malém a přátelském kolektivu

Inzerent:
Ověřený uživatel AV Institut, s.r.o | Praha 9 , Praha
Telefon: 734793008
Email: praceozp@av-institut.cz