číšník/servírka a pomocný kuchař/kuchařka

Restaurace Maxmilian U Mincovny- nabídka práce číšník/servírka a pomocný kuchař/kuchařkaFirma:Restaurace Maxmilian U Mincovny
Volné pracovní místo: KroměřížMísto práce:Kroměříž, Kroměříž
Volné pracovní místo: číšník/servírka a pomocný kuchař/kuchařka - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: číšník/servírka a pomocný kuchař/kuchařka - KroměřížPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: číšník/servírka a pomocný kuchař/kuchařkaEmail:info@restauracemaxmilian.cz
Kontaktní telefon na pozici: číšník/servírka a pomocný kuchař/kuchařkaTelefon:797 990 607

Popis pracovní pozice:
Pivovarská RESTAURACE MAXMILIAN U MINCOVNY s nadcházející letní sezónou přijme brigádníky na pozici
číšník/servírka a pomocný kuchař/kuchařka. Nabízíme dobré platové ohodnocení, benefity a práci v mladém,
přátelském kolektivu. Požadujeme základní znalosti či zkušenosti v daném oboru, spolehlivost a příjemné
vystupování. Bližší informace na tel. čísle 797 990 607 nebo přímo v restauraci.

Inzerent:
Ověřený uživatel Antonín Vrzal | Kroměříž , Kroměříž
Telefon: 797 990 607
Email: info@restauracemaxmilian.cz