hledám číšníky,kuchaře na grilrestauraci u Havlíčkova Brodu

MARMUS- nabídka práce hledám číšníky,kuchaře na grilrestauraci u Havlíčkova BroduFirma:MARMUS
Volné pracovní místo: Havlíčkův BrodMísto práce:Rybník chata Hubertka Okrouhlička, Havlíčkův Brod
Volné pracovní místo: hledám číšníky,kuchaře na grilrestauraci u Havlíčkova Brodu - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: hledám číšníky,kuchaře na grilrestauraci u Havlíčkova Brodu - Havlíčkův BrodPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: hledám číšníky,kuchaře na grilrestauraci u Havlíčkova BroduEmail:info@rybnikhubertka.cz
Kontaktní telefon na pozici: hledám číšníky,kuchaře na grilrestauraci u Havlíčkova BroduTelefon:601188533
Další údaje o pozici: hledám číšníky,kuchaře na grilrestauraci u Havlíčkova BroduDalší údaje:776691085

Popis pracovní pozice:
Práce obsluha baru u soukromého sportovního rybníka.
Práce kuchaře na grilu u soukromého sportovního rybníka.

Požadujeme:
Kuchař -dovednost na grilu,
číšník na baru -spolehlivost

Nabízíme:
Dobré platové podmínky,možnost ubytování

Inzerent:
Ověřený uživatel Eva Marková | Kraj Vysočina , Stoky
Telefon: 776691085
Email: marek@penzion.com