Obsluha do hotelových restauracích v Praze

ABZAKOVO spol. s r.o.- nabídka práce Obsluha do hotelových restauracích v PrazeFirma:ABZAKOVO spol. s r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha, Praha
Volné pracovní místo: Obsluha do hotelových restauracích v Praze - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Obsluha do hotelových restauracích v Praze - PrahaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Obsluha do hotelových restauracích v PrazeEmail:prace@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha do hotelových restauracích v PrazeTelefon:774 222 847
Další údaje o pozici: Obsluha do hotelových restauracích v PrazeDalší údaje:774 722 833

Popis pracovní pozice:
- debaras (uklízení stolů), příprava stolů pro další hosty
- doplňování nápojů
- výpomoc na směně
- komunikace s hosty
- komunikace s vedením a ostatními spolupracovníky

Požadujeme:
- spolehlivost
- flexibilita
- příjemné a milé jednání
- základy AJ jsou výhodou
- praxe v oboru výhodou
- nutnost potravinářského průkazu, výpisu TR

Nabízíme:
- mzdové ohodnocení 100-120,-/hod
- smlouvu na DPČ
- příjemný kolektiv
- nové zkušenosti
- domlouvání směn dle časových možností
- nástup možný ihned

Pokud máte zájem o nabízenou pozici prosím kontaktujte tel číslo - 774 222 847, 774 722 833
nebo nás kontaktujte na emailu: prace@abzakovo.eu

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Kanávorová | Praha 1 , Praha
Telefon: 774222847
Email: prace@abzakovo.eu