Hledáme šéfkuchaře a číšníka/servírku - Svinaře

Zámek Svinaře- nabídka práce Hledáme šéfkuchaře a číšníka/servírku - SvinařeFirma:Zámek Svinaře
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Beroun
Volné pracovní místo: Hledáme šéfkuchaře a číšníka/servírku - Svinaře - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme šéfkuchaře a číšníka/servírku - Svinaře - BerounPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Hledáme šéfkuchaře a číšníka/servírku - SvinařeEmail:zamek@svinare.com

Popis pracovní pozice:
Pro naši zámeckou restauraci přijmeme
- šéfkuchaře -
- číšníka/servírku -
Nabízíme realizaci Vašich představ, receptur a zkušeností v nové skvěle vybavené kuchyni a stylové restauraci.

Chceme dělat gastronomii z našich lokálních surovin a zajímavých receptů a to nejen podle našich maminek.
Očekáváme zkušenost v oboru, vůdčí osobnosti, kreativní a aktivní přístup k práci a týmového ducha.
Samozřejmostí jsou dobré platové i pracovní podmínky, hezké pracovní prostředí a seberealizace.
Možnost ubytování. Nástup - květen 2018.
Více informací na telefonu +420 602 64 64 64 nebo mailu zamek@svinare.com

Inzerent:
Ověřený uživatel Olga Beranová | Beroun , Svinaře
Telefon: +420123456789
Email: olga.pastushenko@seznam.cz