Kuchař

Penzion Na Pilce- nabídka práce KuchařFirma:Penzion Na Pilce
Volné pracovní místo: JihlavaMísto práce:Petrovice, Jihlava
Volné pracovní místo: Kuchař - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kuchař - JihlavaPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: KuchařEmail:info@penzion-napilce.cz
Kontaktní telefon na pozici: KuchařTelefon:+420 605 236 379

Popis pracovní pozice:
Hledáme schopného kuchaře na trvalý pracovní úvazek do zavedené
restaurace s novým prostředím penzionu a restaurace Na Pilce. Místo
výkonu práce je penzion Na Pilce Petrovice 151

Požadujeme:
kuchařské vyučení (praxe výhodou)
samostatnost, flexibilita, ochota na sobě dále pracovat
zodpovědnost, dochvilnost a pečlivost
láska ke gastronomii
zdravotní průkaz pro práci s potravinami

Nabízíme:
dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
práci v moderním prostředí a příjemném kolektivu
využití wellness zařízení penzionu (sauna, vířivka, fitness)
možné ubytování v penzionu
pracovní doba na turnusove směny

Inzerent:
Ověřený uživatel Josef Voda | Třebíč , Třebíč
Telefon: 732447383
Email: voda.josef.jr@gmail.com