Brigáda na Bukovanském mlýně

Region, spol s r.o.- nabídka práce Brigáda na Bukovanském mlýněFirma:Region, spol s r.o.
Volné pracovní místo: HodonínMísto práce:Bukovany, Hodonín
Volné pracovní místo: Brigáda na Bukovanském mlýně - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda na Bukovanském mlýně - HodonínPlat:v textu
Kontaktní email na pozici: Brigáda na Bukovanském mlýněEmail:lexa@chata.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda na Bukovanském mlýněTelefon:773796300

Popis pracovní pozice:
Hledáme spolehlivé brigádníky na obsluhu zahrádky a restaurace.

Náplň práce:

Obsluha hostů restaurace Bukovanský mlýn zahrnující: servis pokrmů, servis nápojů, komunikace s hosty, práce za
barem, příprava kávy, čepování piva, práce v kolektivu

Požadujeme:
- pozitivní přístup k práci a časová flexibilita

- příjemné vystupování

- bydliště v okolí Kyjova nebo Ždánic (možnost občasného ubytování)

- praxe v oboru není nutností, ale výhodou, v opačném případě vás zaučí zkušený personál s dlouholetými
zkušenostmi

Nabízíme:
- hodinovou mzdu 75 - 80,-

- denní vyplácení spropitného

Inzerent:
Ověřený uživatel JanLexa | Hodonín , Kyjov
Telefon: 773796300
Email: lexa@chata.cz