Barmanka do nově otevřeného baru/herny

Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice, Pardubice
Volné pracovní místo: Barmanka do nově otevřeného baru/herny - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Barmanka do nově otevřeného baru/herny - PardubicePlat:17 000,-
Kontaktní email na pozici: Barmanka do nově otevřeného baru/hernyEmail:sanmarcopardubice@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Barmanka do nově otevřeného baru/hernyTelefon:734124564

Popis pracovní pozice:
Do nového, pěkného baru/herny v Pardubicích přijmeme milou kolegyni na pozici barmanky.

Popis práce: obsluha baru, vyplácení herních automatů
Požadavky: příjemné vystupování, chuť do práce, minimální požadované vzdělání a čistý trestní
rejstřík.
Praxe není nutná, vše zaučíme :-)

Nabízíme: zajímavý plat - 1.100kč za směnu!
Směny: nepřetržitý provoz, krátký/dlouhý týden

Datum nástupu: ihned
Adresa pracoviště: Jana Zajíce, Pardubice

V případě zájmu o místo barmanky zašlete svůj životopis na e-mail: sanmarcopardubice@seznam.cz, nebo volejte na
číslo uvedené níže.

Ověřený uživatel Milan Hrázský | Pardubický kraj , Pardubice
Telefon: 734124564
Email: sanmarcopardubice@seznam.cz