Obsluha ve vinotéce/kavárně v Brně Líšni

Víno Hrabal s.r.o.- nabídka práce Obsluha ve vinotéce/kavárně v Brně LíšniFirma:Víno Hrabal s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Novosedly, Brno - město
Volné pracovní místo: Obsluha ve vinotéce/kavárně v Brně Líšni - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha ve vinotéce/kavárně v Brně Líšni - Brno - městoPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Obsluha ve vinotéce/kavárně v Brně LíšniEmail:vinohrabal@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
HLEDÁME POSILU NAŠEHO TÝMU - milou obsluhu ve vinotéce v městské části Brno - Líšeň.
Nabízíme:
- příjemné prostředí, mladý kolektiv a dobré platové ohodnocení,bonusy, pracovní doba (krátký a dlouhý
týden) 10.00-21.30 hod
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, příjemné vystupování
- zkušenosti s přípravou kávy, praxe v kavárně nebo cukrárně
V případě zájmu posílejte prosím životopis na poslat email vinohrabal@seznam.cz do předmětu mailu uvádějte
"LÍŠEŇ". Ze zaslaných životopisů vybíráme ty, co nás oslovili a následně si domlouváme osobní schůzku.
Těšíme se na Vás.

Požadujeme:

Nabízíme:

Ověřený uživatel Víno Hrabal, s.r.o. | Brno - město , Brno - Líšeň
Telefon: 605572845
Email: vinohrabal@seznam.cz