Číšník, servírka, brigádníci

Caffé Zajíček- nabídka práce Číšník, servírka, brigádníciFirma:Caffé Zajíček
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Jičín, Jičín
Volné pracovní místo: Číšník, servírka, brigádníci - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Číšník, servírka, brigádníci - JičínPlat:80 Kč/ hodina
Kontaktní email na pozici: Číšník, servírka, brigádníciEmail:stepan.zajicek@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Číšník, servírka, brigádníciTelefon:734147883

Popis pracovní pozice:
Hledáme novou pracovní sílu na pozici číšník / servírka na HPP ale i brigádně.

Požadujeme:
profesionální a milé chování. Vstřícnost, flexibilitu, časovou zodpovědnost.

Nabízíme:
velice dobré pracovní ohodnocení, placenou dovolenou, luxusní prostředí, přátelský kolektiv, diety,
vzdělávací kurzy, směny - krátký, dlouhý.

Inzerent:
Ověřený uživatel Caffé Zajíček | Jičín , Jičín
Telefon: +420734147883
Email: stepan.zajicek@email.cz