Pracovník ostrahy-Pardubice pro OZP.

FORCORP GROUP spol. s.r.o.- nabídka práce Pracovník ostrahy-Pardubice pro OZP.Firma:FORCORP GROUP spol. s.r.o.
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice, Pardubice
Volné pracovní místo: Pracovník ostrahy-Pardubice pro OZP. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník ostrahy-Pardubice pro OZP. - PardubicePlat:86,20kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Pracovník ostrahy-Pardubice pro OZP.Email:markova@forcorp.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník ostrahy-Pardubice pro OZP.Telefon:723612506
Další údaje o pozici: Pracovník ostrahy-Pardubice pro OZP.Další údaje:Renáta MARKOVÁ

Popis pracovní pozice:
Přiznali vám ID nebo OZZ a už se nemůžete uplatnit na truhu práce jako dříve vzhledem k vašemu zdravotnímu
stavu....pak právě vám nabízíme ostrahu pro Paramo Pardubice

Co vás čeká na zakázce:

✅ pochůzková činnost

✅ kontrola osob při vstupu a výstupu na objekt

Na koho se můžete obrátit:

✅ bezplatná linka 800 99 11 88

Požadujeme:
✅ CF- strážný - výhodou

✅ spolehlivost

✅ práce pro OZZ a ID

Nabízíme:
✅ práci na HPP

✅ nepřetržitý provoz

✅ úvazek 30hod/týden.

✅ mzda 86,20kč/hod.+odměny

✅ počet volných míst 6

✅ náborový příspěvek za přivedení nového zaměstnance 10.200kč

Ověřený uživatel FORCORP GROUP spol.s.r.o. | Celá ČR , OLOMOUC
Telefon: 723612506
Email: prace@forcorp.cz