Strážný/á, vrátný/á STOCHOV

Mark2 Corporation Czech a.s.- nabídka práce Strážný/á, vrátný/á STOCHOVFirma:Mark2 Corporation Czech a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Stochov, Kladno
Volné pracovní místo: Strážný/á, vrátný/á STOCHOV - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strážný/á, vrátný/á STOCHOV - KladnoPlat:až 140 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Strážný/á, vrátný/á STOCHOVEmail:z.cizkova@m2c.eu
Kontaktní telefon na pozici: Strážný/á, vrátný/á STOCHOVTelefon:800 111 112
Další údaje o pozici: Strážný/á, vrátný/á STOCHOVDalší údaje:prace@m2c.eu

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu

Různé pozice:
1. Vrátnice (obsluha PC, EZS, EPS, zapisování kamionů ad.)
2. Obsluha ramp (kontrola a vykládek kamionů)
3. Práce s RTG (práce i s dalšími technologiemi - např. ruční detektor kovů)
4. Pochůzkář/ka (pochůzková činnost po objektu se systémem PES)

Požadujeme:
Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Na některé pozice požadavek na znalost práce na PC
• Některé pozice komunikativní znalost AJ

Nabízíme:
Nabízíme:
• Odpovídající finanční ohodnocení - 120 - 140Kč/hod.
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Náborový příspěvek až 5.000 Kč
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Příspěvek na dojíždění
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny

Inzerent:
Ověřený uživatel Zita Čížková | Kladno , Praha 1
Telefon: +420 800 111 112
Email: z.cizkova@m2c.eu