Vrátný/Vrátná

Volné pracovní místo: Praha 6Místo práce:Praha 6
Volné pracovní místo: Vrátný/Vrátná - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Vrátný/Vrátná - Praha 6Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Vrátný/VrátnáEmail:jiri.pospisil@pkholding.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vrátný/VrátnáTelefon:+420 721 309 810

Popis pracovní pozice:
Přijmeme zaměstnance na vratnice a administrativni budovy,muze i zeny.Náplní práce je kontrola osob, vydávání
klíču. Požadujeme základní znalost anglického jazyka. Platove podmínky dle praxe a zkusenosti 95,- az
115,-kč/hod.Prémie,zálohy na mzdu. Možnost ubytovani,přispěvek na ubytovani.

Požadujeme:
čistý trestní rejstřík
základní znalost anglického jazyka
základy práce na PC

Inzerent:
Ověřený uživatel PK HOLDING CZ s.r.o. | Praha , Praha
Telefon: +420 725812465
Email: kristyna.hrudkova@pkholding.cz