Ostraha hobbymarketu BRNO

Inzerát č: P2662 | Vloženo: 06.12.2017 | Poslední aktualizace: 06.12.2017 16:50:03
ATON SECURITY- nabídka práce Ostraha hobbymarketu BRNOFirma:ATON SECURITY
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Ostraha hobbymarketu BRNO - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Ostraha hobbymarketu BRNO - Brno - městoPlat:20000,- Kč
Kontaktní email na pozici: Ostraha hobbymarketu BRNOEmail:kral.aton@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha hobbymarketu BRNOTelefon:736485304

Popis pracovní pozice:
Přijmeme zaměstnance k zajištění ostrahy marketu v Brně. Práce v příjemném prostředí, převážně vsedě,
možnost DPP i HPP. Počet odpracovaných dní v měsíci dle dohody, možnost přesčasů. Čistá mzda při
odpracovaných 16 směnách za měsíc činí 20 000,- Kč. Při kvalitním výkonu práce čtvrtletní odměny.
Náborový příspěvek ve výši 3000,- Kč. Způsob prvního kontaktu zájemce: telefonicky - 736 485 304, nebo
e-mailem - kral.aton@seznam.cz.

Požadujeme:
Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
Náborový příspěvek 3000,- Kč

Inzerent:
Ověřený uživatel Václav Král | Praha 9 , Praha
Telefon: 736485304
Email: kral.aton@seznam.cz