Pracovník ostrahy - Litvínov

ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační složka v České republice- nabídka práce Pracovník ostrahy - LitvínovFirma:ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační složka v České republice
Volné pracovní místo: MostMísto práce:Litvínov - Záluží, Most
Volné pracovní místo: Pracovník ostrahy - Litvínov - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník ostrahy - Litvínov - MostPlat:12 200,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník ostrahy - LitvínovEmail:bara.kadlecova@orlen.pl
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník ostrahy - LitvínovTelefon:736508848
Další údaje o pozici: Pracovník ostrahy - LitvínovDalší údaje:Bára Brožová

Popis pracovní pozice:
Významná a stabilní společnost s dlouhodobou působností na českém trhu hledá vhodné kandidáty/kandidátky na
pozici Pracovník ostrahy do Litvínova na ranní a noční směny (12 hod.)

Požadujeme:
• loajalitu,
• slušné jednání a vystupování,
• trestní bezúhonnost.

Minimální požadované vzdělání: základní

Nabízíme:
• zdarma proškolení završené certifikací,
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr,
• služební výstroj,
• nástup možný ihned.

Nabízená měsíční mzda od 12 200,- Kč + příplatky. Pozice je vhodná i pro OZP. Životopisy zasílejte
nejpozději do 31. 10. 2017

Inzerent:
Ověřený uživatel Bára Kadlecová | Most , Litvínov - Záluží
Telefon: 736508848
Email: bara.kadlecova@orlen.pl