Ostraha objektu u Mladé Boleslavi

Falcon security, s.r.o.- nabídka práce Ostraha objektu u Mladé BoleslaviFirma:Falcon security, s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Brno, Praha
Volné pracovní místo: Ostraha objektu u Mladé Boleslavi - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Ostraha objektu u Mladé Boleslavi - PrahaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Ostraha objektu u Mladé BoleslaviEmail:info@falconsecurity.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha objektu u Mladé BoleslaviTelefon:606618006

Popis pracovní pozice:
Přijme zaměstnance na hlídání objektů v Mladé Boleslavi a Mnichově Hradišti.
Vhodné i pro držitele průkazu OZP.

- Náplň práce:
Kontrolní činnost, fyzicky nenáročná obchůzková činnost a komunikace s návštěvami.

Požadujeme:
Čistý rejstřík trestů, spolehlivost, svědomitost, samostatnost.

Nabízíme:
Náborový příspěvek.
Možnost práce na HPP i DPP.
Motivující mzdové i osobní ohodnocení.
Možnost týdenních záloh.
Nástup dle dohody.

Inzerent:
Ověřený uživatel Tereza Kaszycki | Praha , Praha 1
Telefon: 606618006
Email: info@falconsecurity.cz