Ostraha ve skladu 90Kč na hodinu čistého

DUV Security- nabídka práce Ostraha ve skladu 90Kč na hodinu čistéhoFirma:DUV Security
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Kladno, Kladno
Volné pracovní místo: Ostraha ve skladu 90Kč na hodinu čistého - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Ostraha ve skladu 90Kč na hodinu čistého - KladnoPlat:90 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Ostraha ve skladu 90Kč na hodinu čistéhoEmail:duv.hruby@outlook.com
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha ve skladu 90Kč na hodinu čistéhoTelefon:704260400

Popis pracovní pozice:
Kontrola příjmu
Kontrola výdeje
Dozor nad pohybem osob ve skaldu

Požadujeme:
Čistý rejstřík trestů
Spolehlivost
profesionalitu

Nabízíme:
90Kč/hod čistého
Možnost záloh
Odměny za výkon

Inzerent:
Ověřený uživatel Zdeněk Hrubý | Celá ČR , Tábor
Telefon: 704260400
Email: duv.hruby@outlook.com