Koordinátor/ka - řízení pracovníků v rámci kontroly kvality

TOP Control s.r.o.- nabídka práce Koordinátor/ka - řízení pracovníků v rámci kontroly kvalityFirma:TOP Control s.r.o.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Koordinátor/ka - řízení pracovníků v rámci kontroly kvality - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Koordinátor/ka - řízení pracovníků v rámci kontroly kvality - LiberecPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Koordinátor/ka - řízení pracovníků v rámci kontroly kvalityEmail:nabory@topcontrol.cz
Další údaje o pozici: Koordinátor/ka - řízení pracovníků v rámci kontroly kvalityDalší údaje:Tomáš Toufar

Popis pracovní pozice:
- 100% kontrola kvality výrobků (vstupní kontrola, výstupní kontrola, zeď kvality),
- Operativní vedení Supervisorů, Teamlederů a Quality inspektorů,
- Zavedení zakázky, zodpovědnost za zakázku a předávání ukončené zakázky,
- Zodpovídá za práci všech pracovníků na zakázce, provádí kontrolu činností na zakázkách, audity atd.
- Komunikace se zákazníkem.

Požadujeme:
- Znalost prostředí automotive a výrobních podniků.
- Spolehlivost, komunikativnost, schopnost samostatné práce,
- Ochota k manuální (kontrola výrobků) i administrativní práci,
- Schopnost aktivně vést pracovníky.

Nabízíme:
- Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti s dlouholetými zkušenostmi v automobilovém průmyslu
- Možnost práce v zahraničí (při znalosti cizího jazyka),
- Možnost profesního růstu v rámci automobilového průmyslu,
- Služební notebook, služební telefon, služební vůz
- Získání praktických zkušeností v automobilovém průmyslu,
- Získání zkušeností v oblastí kvality, výroby, logistiky.
- Rozsáhlý benefitní systém.

Inzerent:
Ověřený uživatel Tomáš Toufar | Liberecký kraj , Liberec
Telefon: 734393349
Email: tomas.toufar@topcontrol.cz