Operátor/ka ve výrobě

Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice, Pardubice
Volné pracovní místo: Operátor/ka ve výrobě - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor/ka ve výrobě - PardubicePlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Operátor/ka ve výroběEmail:geislerova@pavmart-psv.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor/ka ve výroběTelefon:727921815

Popis pracovní pozice:
výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost

Požadujeme:
spolehlivost, flexibilita, manuální zručnost
schopnost se učit novým věcem
praxe v oboru (výhodou)

Nabízíme:
zaměstnání na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu
3 směnný provoz po 8 hodinách
plat: srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci
možnost týdenních záloh
bonusy navíc a příspěvek na bydlení
možnost poskytnutí ubytování
místo výkonu práce Pardubice

Inzerent:
Ověřený uživatel Nikola Geislerová | Pardubice , Pardubice
Telefon: 727921815
Email: geislerova@pavmart-psv.cz