Operátor/ka ve výrobě - Žatec

Work Service Czech s.r.o.- nabídka práce Operátor/ka ve výrobě - ŽatecFirma:Work Service Czech s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústecký krajMísto práce:Žatec, Ústecký kraj
Volné pracovní místo: Operátor/ka ve výrobě - Žatec - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor/ka ve výrobě - Žatec - Ústecký krajPlat:28 000,-
Kontaktní email na pozici: Operátor/ka ve výrobě - ŽatecEmail:praha@workservice.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor/ka ve výrobě - ŽatecTelefon:601311311

Popis pracovní pozice:
Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl hledáme vhodné uchazeče na
pozici Operátor ve výrobě.

Nástup: IHNED

Náplň práce:
- obsluha výrobní linky
- práce ve výrobě

Požadujeme:
- SOU výhodou
- ochotu pracovat ve 3 - 4 směnném provozu
- manuální zručnost
- spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- dlouhodobou spolupráci
- měsíční mzdu až 28.000 Kč/měsíc
- příplatky, prémie, docházkový bonus,
- stravenky
- týdenní zálohy

Životopis a kontakt na Vás posílejte na prahazavináčworkservice.cz nebo zašlete SMS:PRÁCE ZATEC na telefonní
číslo 601 311 311 a ozveme se zpět.

Ověřený uživatel Work Srevice Czech s.r.o. | Celá ČR , Praha
Telefon: 601311311
Email: praha@workservice.cz