Operátor Kvality - Pardubice

Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice
Volné pracovní místo: Operátor Kvality - Pardubice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor Kvality - Pardubice - PardubicePlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Operátor Kvality - PardubiceEmail:lucie.dobrovolna@cscargo.cz

Popis pracovní pozice:
Získejte jistotu práce u mezinárodní společnosti C.S.CARGO a.s. a přidejte se k nám do týmu v oboru KVALITY!

Do našeho týmu hledáme spolehlivé zaměstnance ochotné pracovat ve vícesměnném režimu.

Požadujeme:
- pečlivost,
- zodpovědný přístup k práci,
- spolehlivost.
- bezúhonnost

Nabízíme:
- práci na HPP, DPP i DPČ,
- dobré finanční ohodnocení,
- dotované stravenky

Nástup: dle dohody

Ověřený uživatel Lucie Dobrovolná | Celá ČR , Nádražní 397, Havlíčkův Brod
Telefon: 724741055
Email: lucie.dobrovolna@cscargo.cz